Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YoungCorners.Com | Gençlik Platformu!
#1
vbyD9R.png

Site Adı:YoungCorners | GENÇLİK BİZİM BUGÜNÜMÜZ!
Site Adresi:youngcorners.com
Açıldığı Tarih:14.04.2017


YoungCorners.com nedir? Ne tür bir hizmet sağlar?

Üniversiteli bir grup öğrencinin aralarında tasarlayıp, oluşturduğu bu platform yaşları 15 ila 35 aralığında olan; bilgi ve birikim sahibi okullarında, işlerinde başarılı gençlerin Köşe yazarlığı yapmasına gençliği alakadar eden bir çok konuda haber ve içerik paylaşmasına ortam hazırlıyor.

Youngcorners.com'da neden 15-35 yaş aralığında ki genç yazarlar yazı yazıyor ?

Bu sınırlamadaki gaye kesinlikle herhangi bir ayrım yapmak değildir. Burada ki amaç gençler bizim geleceğimiz klişesinden yeterince sıkılmış olan gençliğin en verimli yaş aralıklarında ki bilgi, gözlem ve deneyimlerinden faydalanmak aslında onların gelecek için değil bugün için önemli olduklarını kanıtlamak için yapılan bir sınırlamadır.


kapak.png

Youngcorners.com Yazarları hem bilgi birikimlerini okurlarıyla paylaşma fırsatı elde ederken, hemde kısa vadede kendilerinde olan eksiklikleri tespit ederek yazabilmek için daha fazla Okuma ve araştırma ihtiyacının ortaya çıktığını görecekler. Bu sayede yazarlar hem eksikliklerini tamamlayarak devam etmiş olacak hemde okurlarının yazıları ile ilgili yorumlarını ve görüşlerini öğrenmiş olacak. Buda tabii ki yazarların elde ettiği pozitif yöndeki gelişimi gözler önüne serecek. 

Youngcorners.com'un hedefi nedir ?

Bu platformun hedefi 15 ila 35 yaş grubunun enerjisini, dinamikliğini, başarıya olan açlığını ortaya çıkarma, Ülkemize ve İnsanlığa fayda sağlayabilecek yönde gelişmesine ve söz sahibi olmasına katkıda bulunmanın yanı sıra ne kadar, zeki, kabiliyetli bir gençliğe sahip olduğumuzu kanıtlamaktır. 
Ajanda, proud to be a member of Güncel Paylaşım Platformu since Jun 2017.
Ara
Cevapla
#2
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
If you would like work with a blog site, be sure to utilize a excellent web site chart. Most website systems permit you to organize your posts chronologically or by types. Making use of categories tends to make navigation easier, however, you need to look for a foundation that lets you function your latest content around the front page as well.

8315-adidas-los-angeles-green.jpg

Review your home insurance policy at least once each and every year to see if circumstantial modifications could have an impact on your top quality. A great deal of aspects may affect your coverage from eliminating a specific breed of canine, a probably risky trampoline, to the building of a fresh flame hydrant close to your home. Be sure to report these modifications for your insurance firm to find out if you be eligible for a special discounts or changes in your insurance policy.

13507-adidas-superstar-taglia-33.jpg
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -